Rodzinny Park Rozrywki Esplanada

Rodzinny Park Rozrywki Esplanada to miejsce dla osób, które nie lubią siedzieć w miejscu. Park położony jest w centrum Szklarskiej Poręby, dzięki czemu nikt nie będzie miał wątpliwości, jak do niego trafić.

We wspomnianym miejscu na dzieci i młodzież czekaj wiele atrakcji. Jedną z nich jest Alpine Coaster, czyli kolejka grawitacyjna, którą umieszczono na 500-metrowym odcinku pomiędzy drzewami. Zjazd między koronami drzew daje niezapomniane emocje nie tylko dzieciom, ale także dorosłym. Jak zatem widać, w tym miejscu doskonale może bawić się cała rodzina. Specjalne skonstruowane pojazdy sprawiają, że bezpiecznym swawolom mogą oddawać się dzieci, które skończyły 8. rok życia, a pod opieką rodziców mogą zjeżdżać już 3-latki. Alpine Coaster to dopiero początek atrakcji, jakie na zwiedzających czekają w Parku.

Wieża emocji to kolejna atrakcja dla osób o mocnych nerwach. Jest to kolejne wyzwanie, z którym mogą zmierzyć się najodważniejsi. W głębi parku znajduje się miejsce, w którym uczestnicy mogą spaść z 12 metrów i poczuć stan nieważkości. To doświadczenie jest doskonałą zabawą zarówno dla małych, jak i dużych. Spadając można dodatkowo podziwiać przepiękną panoramę Karkonoszy.

Najmłodsi turyści z pewnością doskonale poczują się w labiryncie o ogrodzie dmuchawców, gdzie będą mogli zmierzyć się z torem przeszkód, pozjeżdżać na zjeżdżani oraz poszaleć w suchym basenie.

Po szaleństwach na dmuchańcach i innych atrakcjach wymagających odwagi przychodzi czas na chwilę odpoczynku. Mini Cars to miejsce, w gdzie w cieniu można pojeździć na elektrycznych samochodach i motorach. Pojazdy mają specjalne zderzaki, a cały tor zabezpieczono specjalnymi bandami, dzięki czemu wyścigi są w pełni bezpieczne.

Powyższe atrakcje to tylko niektóre, jakie można odnaleźć w Rodzinnym Parku Rozrywki Esplanada. Poza nimi zimową porą można korzystać z lodowiska. Obsługa oferuje wynajem łyżew, dzięki czemu każdy może poszaleć.

Jak widać powyżej w prezentowanym miejscu rozrywkę dla siebie znajdą zarówno małe dzieci, jak i dorośli.

Zdjęcie pobrane ze strony www.parkesplanada.com