Świat Kolejek mieści się w Karpaczu. Jest to idealne miejsce dla osób, które uwielbiają pojazdy szynowe. Każde dziecko będzie śledziło to, co się tutaj dzieje z zapartym tchem. Małe miasteczka, kraina Świętego Mikołaja, czy Dziki zachód to tylko niektóre atrakcje tego miejsca.

Przybywając do Świata Kolejek na odwiedzających czeka stanowisko sterowania pociągami, na którym doskonale bawią się zarówno dzieci, jak i dorośli. A jeśli o najmłodszych chodzi — z pewnością przypadną im do gustu rozmaite gry multimedialne. Mogą nie tylko bawić się na symulatorach, ale także skorzystać z gier edukacyjnych.

Ciekawą atrakcją tego miejsca jest także sala wirtualna, w której zainteresowane osoby mogą przejechać się kolejką górską w strefie VR.

Miejsce to jest doskonałe dla osób, które nie lubią nudzić się, kiedy za oknem deszcz i słota. Co więcej, po zabawie każdy może nabyć w niewielkim sklepiku makiety i modele do sklejania, dzięki czemu nawet po powrocie do domu żadne wolne popołudnie nie będzie nudne.

Zdjęcie pobrane ze strony www.swiatkolejek.pl